Saulės energija

Nutolusi saulės elektrinė

Kas yra nutolusi saulės elektrinė?

Pasaulis tampa vis labiau globalesnis. Kas anksčiau atrodė neįmanoma dabar tampa visiškai realu.  Įrengti saulės elektrinė ir generuoti elektros energija galima ir gyvenant bute. ESO sudarė galimybes įrengti savo saulės elektrinę užmiesčio sodyboje, o jos elektrą vartoti mieste centre esančiuose apartamentuose. Tokiu būdu, kiekvieną mėnesį, sąskaitą už elektros energiją sumažinsite iki tiek, kiek pagamino jūsų nutolusi saulės elektrinė. Elektros energiją galima naudoti momentaliai sodyboje (momentaliai sugeneruota ir panaudota elektros energija visiškai nemokama) arba duoti pasaugoti elektros tinklams ir vėliau suvartoti būnant savo bute.

Daugiabučių gyventojų vidutinis elektros energijos suvartojimas yra apie 2 tūkst. kWh/metus. Tarkim, nutolusioje saulės elektrinėje (pvz. sodyboje), įsirengsite 3 kilovatų (kW) saulės elektrinę, tai ji per metus sugeneruos apie 3 tūkst. kWh. Tuomet pagamintą elektros energiją galėsite paskirstyti, pvz.: 2 tūkst. kWh sugeneruotos elektros energijos priskirsti pvz. į nutolusį butą, o kitą dalį – 1 tūkst. kWh priskirti sodybai.

Taip pat nepamirškite, kad įsirengdami saulės elektrinę, diegiate atsinaujinančiosios energetikos sprendimus ir prisidedate prie švarios energijos kūrimo.

Punktai, norint įsirengti nutolusią saulės elektrinę:

  • Registrų centro išraše turėtumėte būti abiejų objektų savininkas;
  • Saulės elektrinės instaliuota galia negali viršyti įvado galios;
  • Tam pačiam objektui gali būti priskirta tik viena saulės elektrinė;
  • Įrengiama saulės elektrinė;
  • Elektros energijos skaitliukas keičiamas į dvipusės apskaitos.           

Daugiau informacijos apie nutolusios saulės elektrinės įsirengimą suteiksime telefonu: +37064446959 arba klauskite el. paštu : info@energija24.lt

 

*House vector created by macrovector